Béžové kovové nástěnné světlo Kave Home Alish 35 cm – dokonalý doplněk pro váš interiér


Kovová konstrukce

Kovové světlo Alish bude stylovou ozdobou každého moderního interiéru. Nástěnná konstrukce je vyrobená z béžově lakovaného kovu, což dodává celému světlu elegantní a vintage vzhled. Díky svému minimalistickému provedení dobře zapadne do jakéhokoliv obývacího pokoje či chodby.

Stínidlo

Stínidlo má béžovou barvu a obvyklý, zakulacený tvar. Díky tomu se hodí do světlých a moderních interiérů s prvky minimalistického stylu a dodává místnosti příjemnou atmosféru.

Vyžaduje jemné ošetřování

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Pokud bude světlo pravidelně udržováno a ošetřováno jemnými prostředky, bude sloužit dlouho a bez problémů.

Balení neobsahuje žárovku

Je důležité zmínit, že balení neobsahuje žárovku, takže si ji musíte dokoupit zvlášť. Pokud vám vyhovuje teplá žlutá nebo studená bílá světla, vybírejte žárovky s odpovídajícím zářivým tokem.


Béžové kovové nástěnné světlo Kave Home Alish 35 cm

Když potřebujete zlepšit vzhled vašeho domova pouze jedním nábytkovým doplňkem, béžové kovové nástěnné světlo Kave Home Alish 35 cm je tou pravou volbou pro vás. Je to skvělý způsob, jak přidat do místnosti světlo a zároveň ji oživit. Nejenže se jedná o praktické světlo, ale také o krásný dekorativní prvek, který perfektně zapadne do každého interiéru.