Designový předsíňový věšák s botníkem VASAGLE Elior – zkrášlí každou vstupní halu

Odstraňte nepořádek ve vaší chodbě pomocí tohoto inteligentního věšáku s dokonalou rovnováhou čistých linií.

Poté, co se na konci dne vrátíte domů, stačí pověsit kabát, klobouk a šály na pět silných dvojitých háčků a uložit boty na 2 kovové mřížky.

Se 4 nastavitelnými nohami může stojan stát na kobercích nebo na nerovných podlahách dokonale a stabilně.

Materiál

Dřevotříska, kov

Rozměry

178,5 x 30 x 80 cm

Max. nosnost

100 kg

Pro více informací a prohlédnutí dalších produktů ze série Vasagle, navštivte tuto stránku.

Předsíňový věšák s botníkem VASAGLE Elior

Tento věšák s botníkem je vzhledově svěží a moderní, což jistě oceníte v každé vstupní hale. Jeho užitná hodnota je však stejně důležitá jako jeho design. Díky množství háčků a mřížek pro boty vám tento věšák pomůže udržet vaši předsíň čistou a upravenou.

Nehledě na to, jakou máte velikost bot nebo jaké oblečení nejčastěji nosíte, tento věšák s botníkem je dostatečně velký a dokáže pojmout veškeré vaše věci. Zkrášlí vaši halu a zároveň z ní udělá praktický a užitečný prostor.

Detail věšáku s botníkem VASAGLE Elior

Světlý, přírodní odstín dřevotřísky se skvěle hodí k jakémukoli barevnému schématu. Vyrobena z kvalitních materiálů, tento věšák s botníkem bude dodávat styl a stabilitu vaší předsíni po mnoho let.

Nepohodlné stojany, málo háčků a nepřehledné botníky jsou minulostí. Kupte si tento designový předsíňový věšák s botníkem VASAGLE Elior a přiveďte do své vstupní haly novou úroveň funkčnosti a elegance.