Dřevěná lucerna D3127/V – stylové osvětlení pro interiér i exteriér


Dřevěná lucerna D3127/V

Krásná lucerna velká

Dřevěná lucerna D3127/V je velkým klenotem pro interiér i exteriér. Její rozměry jsou 30 x 30 cm a výška je 79 cm. Lucerna má jedinečný design a určitě okouzlí každého, kdo se na ni podívá.

Barva a materiál

Barva této lucerny je kombinací hnědé a šedé, což jí dává nádech orientálního stylu. Materiál je však daleko zajímavější – dřevo, sklo a kov. Tyto materiály se dokonale prolínají a tvoří velmi působivý celek. Skleněné panely jsou výborným prvkem, který propouští světlo a vytváří krásnou atmosféru.

Vyjádřete svůj styl s dřevěnou lucernou

Vneste do svého domova či zahrady kouzlo orientálního stylu pomocí této originální lucerny. Její velký potenciál oceníte při večerních grilováních nebo rodinných oslavách. Díky praktické rukojeti je snadné ji přenášet a umístit tam, kde ji potřebujete. Navíc se perfektně hodí jako dekorace do obývacího pokoje nebo na terasu.

Stylové a praktické osvětlení

Dřevěná lucerna D3127/V není jenom krásnou dekorací, ale také praktickým zdrojem osvětlení. Světlo rovnoměrně prosvěcuje skleněné panely a tím vytváří příjemnou atmosféru a zároveň poskytuje dostatek světla na procházení se po zahradě. Díky vysoké kvalitě materiálů a konstrukce je tato lucerna velmi odolná vůči povětrnostním vlivům a slouží vám spolehlivě po mnoho let.

Koupit na eshopu Esrom

Nenašli jste si ještě to pravé osvětlení? Prohlédněte si dřevěnou lucernu D3127/V, kterou nabízí eshop Esrom. Na webových stránkách můžete vidět další fotografie a také si ji můžete koupit za výhodnou cenu. Stačí kliknout na odkaz Dřevěná lucerna D3127/V a můžete si ji objednat pohodlně z domu.

Dřevěná lucerna D3127/V - detail