Kameninová mísa Mason Cash In The Forest – dokonalý zážitek z vaření

Víte, kdo všechno se skrývá v lese? S hravými mísami a kameninovými doplňky z kolekce In The Forest objevíte velmi nečekané návštěvníky i ve vaší kuchyni. A nejlépe jim bude, pokud si pořídíte celou sadu.

Mason Cash – ikona britských kuchyní

Mason Cash je ikonou britských kuchyní. Jejich kameninové mísy se staly téměř kultovní záležitostí a nejedna hospodyňka vám potvrdí, že jedna zkrátka nestačí. Vsadit na Mason Cash můžete ale i pokud jde o kuchyňské náčiní, ruční nástroje či šikovné pomocníky. To vše ověnčeno více jak 200 let dlouhou tradicí.

In The Forest kolekce pro přírodní fans

Kolekce In The Forest se zaměřuje na využití přírodních materiálů a motivů. Kromě kameninových mís jsou součástí i vývrtky, talíře, hrníčky, mističky a další drobné doplňky. Všechny jsou zdobené klasickými motivy jako jsou jeleni, veverky, srnky a další lesní zvířata. Můžete si tak zpestřit svou kuchyňskou sestavu a být trochu blíž k přírodě.

Zakoupit Mason Cash kameninovou mísu?

Pokud vás zaujaly kameninové misky z britského Mason Cash, určitě se podívejte na tuto stránku, kde si můžete vybrat z různých velikostí a barevných odstínů. Objednání je jednoduché a rychlé.

Mason Cash – výborná volba pro kuchaře všech úrovní

Jako kuchaři oceníte nejen kvalitu a trvanlivost těchto výrobků, ale i jejich praktičnost. Kamenina zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a dosah na všechny kouty misky. Proto jsou misky Mason Cash také vhodné k použití v troubě nebo mikrovlnné troubě.

miska Mason Cash In The Forest

Některé modely je také možné použít jako misu na servírování. Tyto misky jsou velmi oblíbené i v restauracích díky svému působivému vzhledu. Kromě toho jsou i velmi snadno udržovatelné. Stačí je jen vyčistit mokrou houbou a nechat oschnout na vzduchu. Rozhodně jsou tedy výborným investicí do vaší kuchyně.

Závěr

Kameninové misky a doplňky z kolekce In The Forest jsou více než jen praktickým náčiním do kuchyně. Jsou to designové kousky, které zlepší každou výzdobu a udělají si cestu do vašeho srdce a žaludku. Proto se nebojte investovat do kvalitního nádobí a vybavte svou kuchyň výrobky Mason Cash. Určitě nebudete litovat.