Koupit kusovou záclonu Esposa: Rozměry 140/245 cm

Chystáte se renovovat váš obývací pokoj a hledáte novou záclonu? Máme pro vás skvělé řešení!

S naší kusovou záclonou Esposa se vaše místnost stane moderním prostorem plným světla a barvy. Kromě toho, že bude působit elegantně a velmi vkusně, tak se můžete těšit na mnoho praktických výhod.

Žlutá barva s uklidňujícím efektem

Úplně první věcí, kterou na této zácloně oceníte, je její zlatavá žlutá barva. Ta má skvělý uklidňující efekt na vaši mysl a dovede vám způsobit opravdový vizuální zážitek. Prostě si budete připadat jako v Jizerských horách vždy, když na zácloně uslyšíte zamítnout jarní větve od větru.

A když si k tomu dopřejete čerstvou kávu a uvelebíte se s vámi druhem nejoblíbenější knihy, bude to opravdu parádní pocit. Záclona dokáže vyrábět pocit klidu a míru, který nemá obdoby.

100% polyester pro vysokou kvalitu

Díky použití kvalitního 100% polyesteru poskytuje kusová záclona Esposa vysokou kvalitu a trvanlivost. Polyester je odolný proti prachu a vodě a není tolik náchylný k krepu. Proto vypadá tak krásně lesklá a neuvěřitelně živá po mnoho let.

Přidejte k tomu snadnou údržbu a bude nám jasné, proč je tato záclona tou správnou volbou pro váš vysněný obývací pokoj.

Rozměry 140 x 245 cm s množstvím možností

Kromě toho, že si na zácloně Esposa oblíbíte její barvu a materiál, tak si určitě oblíbíte i její rozměry. Záclona má příjemnou velikost 140 x 245 cm, což z ní dělá dokonalého společníka pro vaše okna rozměrů 120 – 150 cm.

Zároveň ale díky svému rozměru záclonu mnoha způsoby rozmístíte. Můžete ji buď nechat spadnout volně ze stropu, nebo si ji oblíbeně poskládat v půl na střed. Oba způsoby vypadají nádherně a doplní vaší místnost nadýchanou atmosférou.

Přejděte na stránky esrom.cz a zakupte si svou vlastní kusovou záclonu Esposa ještě dnes!

Esposa kusová záclona 140/245 cm

A jako třešničku na dortu – záclonu Esposa si můžete pořídit také v bílé, šedé nebo béžové barvě. Každá z těchto variant vypadá opravdu úžasně, takže si vyberte barvu, která se vám nejvíce líbí!