Luxusní sametová lenoška MICADONI MAMAIA s zlatým podnožím v klasické vínové barvě, délka 185 cm – pravý luxus pro váš domov

Elegantní lenoška MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu.

Micadoni Mamaia - Luxusní sametová lenoška

Zajímavé prošívání vytváří jemný design

Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Kontrast mezi sametovým povrchem a kovovým základem dodává celkovému dojmu neopakovatelnou atmosféru. Prostorná sedací plocha v kombinaci s podpůrným polštářkem vám poskytne dokonalé místo k odpočinku po dlouhém dni v práci. Sametová lenoška Mamaia zůstane neotřesitelnou dominantou vašeho obývacího pokoje.

Zajistěte si pravý luxus pro svůj domov

Opěrný polštářek zvedne úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Vyzkoušejte si pohodlí, které vám luxusní sametová lenoška Mamaia nabízí. S její pomocí si můžete užívat klidného odpočinku po celodenní práci a zároveň se obklopit nádechem luxusu. Snaživým Vám je nabídka barvy, kterou si můžete vybrat dle vaší chuti a přání. Pokud vás zaujala jiná variant čalounění, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi vyhovíme.

Micadoni Mamaia - Luxusní sametová lenoška

Vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Vzhledem k tomu, že vyrábíme tento produkt speciálně pro vás, nevyměníme vám ho za jiný kus. Je tedy důležité pečlivě zvážit vaši volbu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nechte se obklopit komfortem ve společnosti lenošky Mamaia.

Přesvědčte se sami o tom, jak úžasně se tento kousek hodí do vašeho bydlení a nechte se přesvědčit o tom, že to, co hledáte je právě tady. Navštivte stránky a získajte více informací. Klikněte zde a dejte si říct.