Moderní komoda MILAN 160 s ořech bílou mramorovou přilbou

Moderní komoda MILAN 160 se hodí do každého interiéru. Pokud hledáte stylový nábytek pro váš domov, milujete moderní design a kvalitní materiály, pak je Milán 160 právě pro vás. Tato komoda je vyrobena z vysokokvalitního ořechového dřeva, kterému dominuje bílá mramorová přilba.

Základní informace o MILAN 160

MILAN 160 je praktická a zároveň elegantní. S rozměry 160 x 73 x 45 cm nabízí dostatek úložného prostoru v obou dvou dvířkách a třech přihrádkách.

Celá komoda je založena na bílých nožkách, které dodávají nábytku aerodynamický charakter. Tento detail rovněž spotřebičům umožňuje volný průchod pod komodou.

Design v souladu s trendy

Moderní komoda MILAN 160 je v souladu s posledními trendy v oblasti interiérového designu. Vyznačuje se čistými liniemi a minimalistickým designem, které spolu s elegantním materiálovým zpracování dělají z komody nejen praktický, ale především esteticky působivý kus nábytku.

MILAN 160 je vhodná do interiéru obývacích pokojů, ložnic i kanceláří. Komoda si dokáže poradit s úložnými požadavky a zároveň působí světle a vzdušně.

Vysoce kvalitní materiály

MILAN 160 je produktem značky Nabytekted.cz, která klade důraz na kvalitu materiálů a zpracování. Komoda je vyrobena z kvalitního ořechového dřeva, které se vyznačuje trvanlivostí a odolností proti poškození. Bílá mramorová přilba pak dotváří eleganci celé komody.

Pokud jste milovníkem základních prvků a výběru jednoduchého, ale zároveň sofistikovaného nábytku, doporučujeme vám zakoupit právě komodu MILAN 160 od Nabytekted.cz. S její pomocí si můžete snadno a rychle zpřehlednit svůj interiér, a to takovým způsobem, který jistě ocení nejenom vás, ale i vaši hosté a návštěvy.

Komoda Milan 160

Nakupujte nyní a užijte si krásu kvalitního ořechového dřeva a bílé mramorové přilby komody MILAN 160. Objednejte si ji na Nabytekted.cz, kde se můžete spolehnout na kvalitu, stylový a funkční design, ale i na spokojenost při každé návštěvě vašeho domova.

Komodu MILAN 160 si objednejte zde