Moderní umyvadlová baterie Paffoni Belinda s bronzovým otočným raménkem 150 mm – recenze a specifikace


Moderní umyvadlová baterie Paffoni Belinda s bronzovým otočným raménkem 150 mm

V poslední době si čím dál tím více lidí uvědomuje, jak důležitým faktorem pro estetický dojem koupelny je i správně zvolená baterie na umyvadlo. Proto jsme se rozhodli přinést vám recenzi na kohoutkovou nástěnnou umyvadlovou baterii Paffoni Belinda s otočným raménkem v bronzovém provedení.

Recenze

Koupi této moderní baterie vám vřele doporučujeme. Zejména pro ty, kteří své koupelně chtějí dodat nádech retro stylu. Elegantní design této baterie s jednoduchými tvary a jemnými liniemi vás určitě okouzlí. Hlavně díky bronzovému provedení, které se stává stále oblíbenějším trendem.

Ale nejen design, ale i praktické vlastnosti této baterie jsou na velmi vysoké úrovni. Otočné raménko baterie s délkou 150 mm přináší velký komfort a pohodlí při používání. Díky tomu můžete snadno a pohodlně umýt nejen ruce, ale i obličej či zuby.

A zatímco u většiny jiných baterií se často stává, že po delším používání přestávají správně fungovat, u Paffoni Belinda s tím nemusíte mít strach. Tato baterie vyniká kvalitou svých materiálů a také kvalitou zpracování, díky kterému se o ni nemusíte bát ani v případě častého používání.

A navíc, instalace této baterie je velmi jednoduchá. Stačí ji jen připevnit na zeď a připojit k vodovodnímu řádu. Snad užší rozteč baterie (150 mm) nedělá problém ani tam, kde je k dispozici méně místa.

Specifikace

Paffoni Belinda

  • Rozteč baterie: 150 mm
  • Barva: Bronz
  • Materiál: Mosaz
  • Otočné raménko: Ano

Závěrem lze říci, že baterie Paffoni Belinda s otočným raménkem v bronzovém provedení nabízí nejen skvělý vzhled, ale i vysokou kvalitu a komfort při používání. Navíc se hodí do jakékoliv koupelny, která svým stylem šetří tradiční prvky dunoucí retro vzduchem.

Paffoni Belinda