Námořnicky modrý vlněný pléd LANZARETTI Premium – luxusní kousek pro vaše pohodlí!


Nejkvalitnější materiály pro vaše pohodlí

Nadčasový pléd od značky LANZARETTI dodá punc luxusu a pořádnou dávku pohodlí do každé místnosti. Při procesu výroby, k němuž dochází výhradně v Evropské unii, jsou používány ty nejkvalitnější a co možná nejudržitelnější materiály, jako je v tomto případě 100% vlna. Příze pocházejí nejčastěji z Nového Zélandu, Polska či Itálie a jsou získávány velmi humánním způsobem, tzv. cruelty-free.

Jak se o pléd postarat, aby vám vydržel co nejdéle?

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jsme vám detailně sepsali, jak na to: Pléd lze vyprat na cyklus vlna o maximální teplotě 30 °C s použitím pracích prostředků určených na vlnu. Následně ho velmi šetrně usušte, raději se vyhněte odstřeďování.

Kudy koupit?

Pokud jste se rozhodli pořídit si tento luxusní kousek do své domácnosti, můžete si ho objednat přímo na webových stránkách Výběr Nábytku, kde máte k dispozici různé velikosti a barevné varianty. Zaručeně tím získáte kus, na který se budete dlouho rádi dívat a využívat ho při svých chvilkách pohody.

námořnicky modrý vlněný pléd LANZARETTI Premium

Luxusní vlněný pléd LANZARETTI Premium je tedy nejenom krásnou ozdobou pro vaši domácnost, ale také zdrojem pohodlí a tepla v chladnějších dnech a nocích. Nebojte se si takový kousek pořídit a užívat si ho každý den!