Nová obdélníková sprchová vanička Roth s rozměry 130×80 cm a materiálem akrylát – produkt 8000333

Pro všechny, kdo hledají kvalitní a stylovou sprchovou vaničku do své koupelny, máme skvělou novinku. Na trhu se objevila nová obdélníková sprchová vanička Roth s rozměry 130×80 cm a materiálem akrylát – produkt číslo 8000333. Tato vanička se vyznačuje nejen moderním a pěkným designem, ale také vysoce kvalitním zpracováním a mnoha výhodami, které jí přináší použití akrylátu.

Výtěžnost a využití prostoru

Obdélníková sprchová vanička Roth má rozměry 130×80 cm, což znamená, že na ní najde místo prakticky každý. A vzhledem k jejímu tvaru a velikosti jde o ideální řešení pro koupelny, kde chcete mít dostatek místa pro sprchování, ale zároveň nechcete příliš redukovat využitelnou plochu koupelny. Tato vanička přináší elegantní a moderní vzhled, který skvěle zapadne do jakéhokoliv stylu Vaší koupelny.

Využitelnost prostoru tedy rozhodně patří mezi hlavní výhody této vaničky. Navíc její nízká nástupní hrana umožňuje pohodlné a bezpečné vstupování i vystupování.

Materiál akrylát

Jedním z hlavních materiálů, který se používá na výrobu koupelnového vybavení, je akrylát. Tento materiál je velmi odolný, snadno se udržuje a skvěle se tváří. A právě tuto výhodu nabízí i naše nová obdélníková sprchová vanička Roth.

Materiál akrylát je navíc znám tím, že udržuje stabilitu své barvy při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření.

Díky použití akrylátu se také snižují náklady na údržbu vaničky. Stačí ji pouze otřít hadříkem namočeným v mýdle, a máte vše vyřešeno.

Akrylátový povrch této obdélníkové sprchové vaničky Roth má navíc zvláštní strukturu, která přináší efekt povrchu kamene. Tento efekt dává vaničce zvláštní kouzlo a vytváří z ní designový kousek, na který budete pyšní.

Výběr barvy

Pokaždé, když zvažujeme koupě nějakého produktu, zvažujeme i jeho vzhled. A to platí i pro obdélníkovou sprchovou vaničku Roth. Ta je k dostání v barvách bílé a antracit.

Díky svému jednoduchému, modernímu designu se tato vanička hodí do jakéhokoliv provedení koupelny. Barvu zvolíte podle toho, jaký vzhled celé koupelny chcete získat.

Záruka 10 let

Většina z nás si při koupi výrobků klade otázku, jak dlouho se budou používat. A právě tuto otázku si klade i výrobce obdélníkové sprchové vaničky Roth.

Díky tomu vám náš nový produkt přináší záruku na celých 10 let. Takže neváhejte s koupí a vyzkoušejte si, jak efektivní a praktická je tato obdélníková sprchová vanička Roth.

Kde si ji koupit? Pokud vás přesvědčila naše nabídka, určitě navštivte náš e-shop na adrese www.sidonia.cz a vyberte si tu správnou barvu pro Vaši vaničku.