Nová PSK Komoda NADIA v bílém lesku a dubu Riviera o šířce 107 cm

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje – moderní komoda NADIA. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných přírodních a moderních prvků v dekoru Bílá lesk/Dub Riviera s vysokými dřevěnými nohami v černé barvě a vybaven systémem push to open pro snadné otevírání a zavírání dvířek.

Pokud hledáte moderní, ale zároveň praktický nábytek, pak je komoda NADIA tou správnou volbou

Tuto moderní komodu nabízí obchod Nábyteklevněji.cz, kde si můžete prohlédnout další detaily zde.

Komoda je široká 107 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě čtyř uzavřených polic za dvířky.

Jaký materiál byl použit na výrobu této moderní komody?

Každý kus nábytku z kolekce NADIA je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých dřevěných nohou v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Bílá lesk/Dub Riviera.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí systému push to open.

V jakých rozměrech je tato moderní komoda k dostání?

ROZMĚRY KOMODY:

Komoda je součástí kolekce NADIA, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky.

Celá kolekce se skládá ze dvou televizních skříněk (160 a 107 cm), vitrínových skříní ve dvou velikostech (53 a 90cm), tří komod ve dvou velikostech (107 a 160 cm), šatní skříně, konferenčního stolku, jídelního stolu a police.

Jaké jsou další barevné varianty této moderní komody?

Kolekce NADIA je dostupná také v dekoru:

  • Dub Artisan
  • BARVA DEKORU – Bílá lesk/Dub Riviera:
  • Bílá lesk
  • Dub Riviera

J