Novinka! Gumová rohožka Foot Steps 40 x 60 cm od Trade Concept


Zabrání uklouznutí v mokrém počasí

Gumová rohožka Foot Steps od Trade Concept je ideální řešení pro ty, kteří chtějí zabránit uklouznutí na mokrém povrchu. S jejím speciálním designem a texturou se jednoduše vyhnete nebezpečnému pádu, který by mohl vést k vážnému zranění.

Navíc, díky otvorům v rohožce, se nečistoty z bot propadnou a povrch rohožky zůstane čistý. Tyto otvory také zabrání šíření nečistot dál do místnosti, což znamená, že udržujete svůj interiér v maximální čistotě a kráse.

Snadné na údržbu

Výhodou této gumové rohožky je, že je velmi snadné ji udržovat v čistotě. Stačí ji jednoduše otřít vlhkým hadříkem nebo ji umýt vodou a nečistoty jsou pryč. Takto ušetříte čas a úsilí, které byste jinak museli vynaložit na úklid.

Maximální pohodlí vašeho domova

S gumovou rohožkou Foot Steps od Trade Concept získáte nejen bezpečí a čistotu, ale také maximální pohodlí. Je vhodná do všech prostor domova, kde hrozí riziko uklouznutí, jako jsou například koupelny, kuchyně nebo vstupní haly.

Takže neváhejte a užijte si novou gumovou rohožku, která vám zajistí bezpečí a pohodlí ve vašem domově. Koupit ji můžete na https://www.naradi-cz.cz/produkt/trade-concept-gumova-rohozka-foot-steps-40-x-60-cm-2, kde ji můžete zakoupit za skvělou cenu.