Novinkou na trhu: Pohovka Hoorns Černá manšestrová o délce 372 cm


Nadčasový design přímo do Vašeho obývacího pokoje

Nadčasová pohovka Twilight s manšestrovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se pohovka stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Zamilujte si jedinečný styl pohovky Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Pohovka Hoorns Černá manšestrová o délce 372 cm

Kvalita a pohodlí

Pohovka Hoorns Černá manšestrová o délce 372 cm je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Její konstrukce z kovové konstrukce v kombinaci se dřevem dodává pohovce tu správnou hmotnost, aby se stala stabilním prvkem Vašeho interiéru. Manšestrové čalounění nejen že vypadá skvěle, ale také udržuje teplo a díky svému hladkému povrchu zároveň dobře odráží světlo, což způsobuje, že celý prostor vypadá světleji. Pohovka se bude hodit do každého interiéru od moderního po retro.

Pohovka Hoorns Černá manšestrová o délce 372 cm

Jak pečovat o Vaši novou pohovku?

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pravidelné čištění a údržba Vaší pohovky zajistí, že ji budete mít dlouho jako novou a můžete si užívat pohodlného odpočinku a relaxace.

Koupit pohovku Hoorns Černá manšestrová o délce 372 cm