Nový designový stůl Tempo Kondela s dubem Sonoma – připravte se na stylovou pracovní plochu!

Tempo Kondela představuje nový počítačový stůl, který si získal na popularitě díky svému modernímu designu a praktickému využití. Pokud hledáte novou pracovní plochu do vašeho domova, určitě není třeba hledat dál!

Tempo Kondela PC stůl

Stůl je vyroben z laminované dřevotřísky v dekoru dub sonoma

Tempo Kondela je vyroben z kvalitní a odolné laminované dřevotřísky, která mu dává dlouhou životnost a příjemný vzhled. Stůl je k dispozici v dekoru dub sonoma, který dodává celému produktu moderní a stylizovaný vzhled.

Tempo Kondela PC stůl, detail

Počítačový stolek s výsuvem na klávesnici se hodí i do malých interiérů

Tempo Kondela je praktický a funkční počítačový stůl, který vám poskytne dostatek místa pro váš počítač, monitor, tiskárnu a další drobnosti, které potřebujete mít při ruce. Stůl je vybaven také výsuvem na klávesnici, což vám ušetří místo na stole. A pokud máte menší byt nebo kancelář, neváhejte – stůl je navržen tak, aby byl co nejvíce praktický i pro ty nejmenší prostory.

Tempo Kondela PC stůl, výsuv na klávesnici

Zajímá vás více informací? Navštivte naši internetovou stránku a podívejte se na detaily produktu. https://www.bestnabytek.cz/produkt/tempo-kondela-pc-stul-verner-dub-sonoma-2

Tempo Kondela je dodáván v demontu, avšak jeho sestavení je snadné a rychlé – stačí následovat jednoduchý postup v návodu k použití.