Obývací stěna ONTARIO: moderní design v bílo-černé kombinaci s LED osvětlením

Obývací stěna Ontario je příkladem moderní sestavy nábytku, která spojuje funkčnost s estetikou. Tuto stěnu vám nabízí náš e-shop naradi-cz.cz.

Bílo-černá kombinace a LED osvětlení

Stěna Ontario je v moderním stylu a vyrábí se v bílo-černé kombinaci, což ji činí velmi univerzální a snadno kombinovatelnou s dalším nábytkem i dekoracemi. Navíc je doplněna LED osvětlením, které vám umožní vytvořit si příjemnou a přitom dostatečně silnou atmosféru pro vaše odpočinkové chvíle i čtení knih.

Funkčnost a pohodlnost

Stěna Ontario má dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Skládá se ze čtyř větších skříní a šesti polic s ochrannými boky. Skříně s výškou 202 cm a hloubkou 40 cm se skládají z poliček, zásuvek a prostoru pro zavěšení oblečení. Dvě skříně jsou s mřížovými dveřmi, takže můžete vystavit své oblíbené předměty, knihy a dekorace a zároveň je chránit před prachem.

Šest polic s ochrannými boky je ideální pro knihy, časopisy, dekorace a elektroniku, kterou můžete umístit do speciálního otvoru na kabely. Konstrukce stěny je robustní a stabilní, protože je vyrobena z laminovaného dřevotřískového materiálu s tloušťkou 16 mm. Vybrat si můžete různé varianty sestavy, včetně varianty s LED osvětlením, která vytváří příjemnou atmosféru.

Pro koho je obývací stěna Ontario vhodná?

Obývací stěna Ontario je vhodná pro každého, kdo má rád moderní design a potřebuje dostatek úložného prostoru. Pokud chcete ušetřit místo, ale zároveň chcete esteticky vyhlížející nábytek, je stěna Ontario tou nejlepší volbou. Pasuje do každého moderně zařízeného bytu a dům a dokáže účelně využít prostor i v menších prostorech.

obývací stěna Ontario