Oranžový koberec Universal Alpaca Liso – luxusní kousek do vašeho interiéru ve velikosti 140 x 200 cm

Pociťte pod svýma nohama kvalitu pečlivě vybíraných materiálů. Kolekce Alpaca Liso je protkána klasickým stylem. Chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem, který zároveň vytváří okouzlující vzhled s měnícími se barevnými odstíny. Tento kousek umně sjednotí místnost a svou jednoduchostí lehce zapadne do různých druhů interiéru.

Universal Alpaca Liso je vyroben z polyesteru, který je typických svým elegantním leskem a měkkostí příjemnou pro bosou nohu. Je také vhodný pro alergiky, jelikož nezachytává prach.

Elegantní vzhled a udržitelnost

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací. Tento koberec proto nejen skvěle doplní váš interiér, ale zároveň bude i příjemný pro vaši duši, jelikož nemusíte mít na paměti to, že jste přispěli k ničení přírody.

Využití na různých typech podlah

Potěší vás také informace, že tento koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy, takže jej můžete umístit kamkoli v bytě nebo domě bez ohledu na typ podlahy.

oranžový koberec Universal Alpaca Liso

Objednejte si tento elegantní koberec už dnes!

Nepromeškejte šanci pořídit si opravdu kvalitní luxusní kousek do vašeho interiéru. Objednejte si ho ihned na stránkách isolund.cz, kde vám bude doručen přímo domů a to za velmi výhodnou cenu. Vaše nohy si zaslouží kvalitní podlahu, tak jim ji dopřejte a dodejte svému domovu punc elegánce s tímto nádherným koberecem.