Rohová sedačka BIFIDA 10 v černé látce – ideální volba pro vaše bydlení

Čím dál více lidí touží mít u sebe v obývacím pokoji rohovou sedačku, která nejenže skvěle vypadá, ale především nabízí pohodlné posezení i přespání. Pokud vyhledáváte kombinaci kvalitního materiálu, moderního designu a maximálního komfortu, je možná ideální volbou rohová sedačka BIFIDA 10 v černé látce.

Rozkládací rohová sedačka

Jednou z hlavních výhod této sedačky je to, že se jednoduše rozloží na pohodlné lůžko. Díky mechanismu rozkladu DL můžete během pár vteřin získat komfortní prostor pro přespání vašich hostů, a to bez potřeby jakékoli další úpravy nebo pohybu nábytku v místnosti. Navíc je lůžko dostatečně velké pro dva dospělé osoby, což oceníte, pokud se vám do bytu přijedou náhle přespávat kvůli tasení po hospodách s přáteli.

Součástí nabídky je rovněž rozložení fotpallu z podsedáku, takže i při příjemném koukání na film budete mít téměř celou sedačku k dispozici. Sedací souprava umožňuje nejen rychlé rozložení, ale také snadné skládání. Mechanismus je snadno dostupný z horní části lůžka a rozkládací akce je ZDARMA.

Provedení: PRAVÉ

V nabídce je rohová sedačka BIFIDA 10 v provedení PRAVÉ, takže si ji můžete umístit jak do pravého, tak i levého rohu místnosti, podle toho, jak vám to vyhovuje. Také si můžete ověřit rozměr, aby vám ji vejdou hned poprve

Posednutím na sedačku oceníte kvalitní materiál zahnutého sedu i opěradel, který se vám přizpůsobí a umožní vám pohodlné posezení. Díky výšce sedu 40 cm a hloubce sedu 72 cm se na sedačce pohodlně usadíte i s delšími nohama, a to bez rizika nepříjemného tlaku na kostrč.

Jak jsme již zmínili, sedačka je potažena kvalitní látka, konkrétně Mat Velvet 99, která nejenže skvěle vypadá, ale je také příjemná na dotek a snadno se udržuje. Navíc vám nabízíme možnost změnit barvu látky a zvolit si tak tu, která bude nejvíce odpovídat vašemu vkusu a stylu bydlení. A pokud si nebudete vědět rady s výběrem, rádi vám s ním pomůžeme.

V rámci celkového designu se vyplatí myslet na to, aby barva sedačky hezky ladila s ostatními kusy nábytku v místnosti, ale zároveň vytvářela zajímavý kontrast a přinesla do interiéru nový dekorativní prvek. S černou látka rozhodně nešlápnete vedle, protože ta je neutrální a hodí se k mnoha různým stylům.

Abychom vám pomohli s rozhodnutím, zveřejňujeme u této sedačky i ilustrativní fotografie detailů i rozložení sedačky, abyste si mohli udělat lepší představu o tom, jak by mohla vypadat ve vaší místnosti. Samozřejmě platí, že ve skutečnosti je vidět všechno mnohem lépe, než na fotce 🙂

Rozměr (šxvxh): 250 x 70/85 x 170 cm

Jak jsme již zmínili, rohová sedačka BIFIDA 10 v černé látce nabízí dostatek prostoru pro posezení i přespání. Její rozměry jsou 250 x 70/85 x 170 cm, což je dostatečně velké, aby se na ni pohodlně usadilo více osob, ale zároveň nezabírala ve vaší místnosti příliš mnoho místa. A pokud si nejste jisti, zda se sedačka do vaší místnosti vejde, zavolejte nám a rádi vám poradíme.

Jde tedy o nábytek, který se hodí jak pro menší byty, tak i pro větší interiéry. A když k tomu vezmeme i to, že jde o rohovou sedačku s možností rozkladu na lůžko, lze ji označit jako skvělou investici do pohodlného a stylového bydlení.

Určitě ale nezapomeňte na to, že držitelé této sedačky musí počítat s tím, že už nikdy neprojdou cvičením „poskakovat na červonočerném “ 😀

Chcete si tuto rohovou sedačku objednat? Klikněte na tento odkaz https://www.isolund.cz/produkt/rozkladaci-rohova-sedacka-bifida-10-cerna-latka-prava a dostanete se přímo na produktovou stránku, kde si m