Sada 6 žlutých jídelních židlí MIADOMODO – naplňte svůj domov barvou

Naše vintage jídelní židle je skutečným poutačem a přináší do Vašeho domova jednoduchou eleganci. Plastové sedadlo tulipánového tvaru nabízí ergonomickou podporu a snadno se udržuje. Pohodlí sezení zajišťuje stabilní opěradlo a tvarované sedadlo s čalouněním. Robustní nohy z bukového dřeva zajišťují stabilitu jídelních židlí. Jsou dokonalými výstavními kousky pro každý pokoj v domě a mohou být dokonce součástí vytouženého retro prostředí konceptuálního baru, restaurace nebo kavárny.

Technické údaje:

  • Celková výška: 80 cm
  • Rozměry sedadla: cca 43 x 48 x 30 cm
  • Polstrování: cca 5 cm silné
  • Hmotnost jednoho kusu: cca 4,4 kg
  • Max. nosnost: 100 kg
  • Nohy: z bukového dřeva
  • Sedák + opěradlo: polypropylen + výplň z PP pěny
  • Barva: žlutá

Sada obsahuje celkem 6 žlutých jídelních židlí a jejich výroba splňuje nejvyšší kvalitativní standardy. Díky svému designu jsou vhodné jak pro moderní interiéry, tak i pro ty s víc vintage nádechem. Jednotlivé židle jsou vybaveny nohami z bukového dřeva, což zajišťuje jejich stabilitu a dlouhou životnost.

Přestože jsou židle velmi lehké, jsou velmi pevné a mají nosnost až 100 kg. Kromě toho jsou ergonomicky navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí při sedění a zajišťovaly zdravou polohu těla. Sedák i opěradlo jsou vyrobeny z polypropylenu a jsou navíc polstrované výplní z PP pěny.

Chcete svůj jídelní prostor ozvláštnit? Sada 6 žlutých jídelních židlí od značky MIADOMODO je ideálním řešením pro Vás! Klikněte na odkaz a objednejte si je za nejlepší cenu na trhu!

Žluté jídelní židle v interiéru

Tyto židle jsou dokonalou volbou pro každého, kdo zcela upřednostňuje kvalitu, komfort a estetiku. Díky své žluté barvě dokáží okamžitě zvednout náladu a naplnit interiér barvou. Jsou to dokonalé výstavní kousky pro každý pokoj v domě a mohou být dokonce součástí vytouženého retro prostředí konceptuálního baru, restaurace nebo kavárny.

Žluté jídelní židle z různých úhlů

Krásné interiéry vás inspirují? Doplňte svůj domov sada 6 žlutých jídelních židlí MIADOMODO! Rozšíříte tak svůj styl a dokonale osvěžíte jídelní prostor.