Šedá postel Vipack Londen – Elegantní a praktické řešení do Vaší ložnice


Pokoj dítěte vzešel z nekonečné fantazie

Jednolůžková postel Londen značky Vipack se skvěle hodí do dětských pokojů zařízených ve skandinávském stylu. Postel je vyrobena z dřevotřísky s melaminem a její jednoduchý čistý design je zajímavě oživen detailem v podobě dvou jemných proužků masivního borovicového dřeva.

Pokoj dítěte má být útulný a pěkně zařízený. Právě k tomu poslouží šedá postel Vipack Londen. Ta splňuje všechny požadavky na kvalitu i design v jednom.

Řešení prostoru v posteli

V sérii Londen najdete i noční stolek, stůl a skříně, díky kterým může být dětský nebo studentský pokoj perfektně sladěn. Postel navíc můžete dovybavit úložným prostorem v podobě prostorné zásuvky.

Tato postel není pouze estetickým řešením do Vašeho pokoje, ale také řešením pro nenadálé návštěvy. Je vhodnou volbou pro všechny, kdo si na kvalitním a pohodlném spaní zakládají.

Proč si pořídit šedou postel Londen

Nákup této postele je skvělým investováním do Vašeho zdraví a spánku.

Bílá barva do pokoje je asi nejčastější volbou. Šedá barva už zdánlivě není tak klasická, ale rozhodně se již stala módním trendem. Šedá postel Vipack Londen dokáže tuto barvu skvěle navodit do Vašeho pokoje a Vám tak dát větší možnosti, jak kombinovat další barvy do Vašeho interiéru.

Šedá postel Vipack Londen

Pozn.: Rošt ani matrace nejsou součástí balení.

Můžete být jisti, že výrobek, na který klikáte, je z kvalitního materiálu a je kvalitně zpracován. Pokud hledáte postel, která bude především praktická a stylová, šedá postel Vipack Londen je skvělou volbou.

Kde nakoupit šedou postel Londen

Pokud jste se rozhodli pro tuto postel, můžete ji zakoupit na tomto odkaze.

Nakoupit

Rozhodně si pořizování této postele nemůžete vyčítat, neboť můžete koupit za přijatelnou cenu kvalitní výrobek, který bude hrdě zdobit Váš pokoj.