Stillo HOMEDE – zelené sametové křeslo pro váš domov

Atraktivní vzhled tohoto křesla Stillo zaručeně potěší všechny milovníky moderního stylu. Velmi příjemný sametový potah v zeleném provedení zaručuje maximální pohodlí při sezení a zároveň dokonale podtrhne originalitu vašeho interiéru. Bytelné dřevěné nohy zajišťují stabilitu na jakémkoli povrchu.

Specifikace produktu:

  • Moderní design
  • Originální vzhled
  • Příjemný sametový potah
  • Bytelné dřevěné nohy

Pokud hledáte stylový kousek nábytku, který dokáže zároveň splnit i funkční nároky, je křeslo Stillo HOMEDE tou správnou volbou. Jeho moderní design a originální vzhled budou působit úchvatně v každém moderním interiéru.

Sametový potah tohoto křesla zajišťuje maximální pohodlí při sezení a jeho zelené provedení dodá vašemu bytu novou dimenzi. V kombinaci s bytelnými dřevěnými nohami budete mít křeslo, které bude dokonalým doplňkem vaší obývací či ložnice.

Neváhejte a podívejte se na křeslo Stillo HOMEDE v akci zde.

Křeslo Stillo HOMEDE

Křeslo Stillo HOMEDE je nejen stylové a pohodlné, ale také velmi praktické. Vhodné je jak pro obývací pokoj, tak i do ložnice nebo pracovny. Díky sametovému potahu je velice snadné ho udržovat v čistotě.

Tak neváhejte a pořiďte si kousek nábytku, který potěší nejen vaše oko, ale zaručeně vám bude sloužit spolehlivě několik let.

Interiér s křeslem Stillo HOMEDE