Stylová komoda s 4 zásuvkami v hnědém provedení – COPACABANA


Komoda COPACABANA

Komoda COPACABANA je moderní a kvalitní kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Je vyrobena z kvalitního a pevného dřeva, které se postará o její dlouhou životnost.

Komoda COPACABANA má celkem čtyři zásuvky, které nabízejí dostatek místa pro uskladnění všech věcí, které chcete mít po ruce. Zásuvky jsou velmi praktické a snadno ovladatelné. Díky tomu můžete všechny potřebné věci mít vždy po ruce a ihned je najít.

Detail komody COPACABANA

Vhodná do každé místnosti

Komoda COPACABANA se hodí do každé místnosti, ať už je to ložnice, obývací pokoj nebo kancelář. Její elegantní a moderní design jí umožňuje, aby skvěle zapadla do všech stylů a interiérů.

Pro zajímavost – pokud by Vás zajímala tato komoda, můžete ji zakoupit na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/komoda-4-zasuvky-copacabana-hneda

Komoda COPACABANA nabízí spoustu prostoru pro ukládání všech vašich osobních věcí a je propracována do posledního detailu. Vynikající zpracování a eleganci přidávají skleněné doplňky. Ty nábytku dodávají na kráse a luxusu.

Komoda COPACABANA v obývacím pokoji

Moderní a elegantní design

Komoda COPACABANA se podle svého názvu designově inspirovala pláží Copacabana v Brazílii. Její vzhled také dostal charakteristické prvky kamenné mozaiky.

Komoda COPACABANA seje dokonalý šperk pro váš interiér, který dodá každému bytu či domu prvek luxusu, elegance a vynikajícího zpracování. Je vhodná pro všechny, kdo hledají nábytek, který nejenže bude praktický, ale bude se také hodit jejich vkusu a stylu.

Komoda COPACABANA v ložnici