Rubriky
Kvalitní život

Vybavení kuchyně s jídelnou pro moderní domácnost

Kuchyň s jídelnou je úžasný způsob, jak vytvořit moderní a funkční prostor pro vaši domácnost. Ať už se rozhodnete pro otevřený formát či chcete udržet oddělenou kuchyň a jídelnu, je důležité zvolit správné vybavení a dekorace. Vzhledem k tomu, že by měla být kuchyně i jídelna stylová a pohodlná, doporučujeme vybírat ze širokého sortimentu materiálů od světlých dřevěných podlah a skříní po tmavé moderní linky.

Pokud jde o stoly a židle do jídelny, je nejdůležitější myslet na pohodlí. Zatímco venkovní nábytek je obvykle robustnější, interiér byste měli vybavit pohodlnými polstrovanými židlemi a stoly. Mohou to být buď klasické dřevěné stoly s nastavitelnou délkou, nebo i rozkládací stoly na různé typy povrchů. Také byste mohli zvolit pro svou jídelnu vintage nebo moderní designové kousky.

Dalším důležitým prvkem jsou osvětlení a dekorace do vaší kuchyně a jídelny. Proto volte dekorační prvky, které se budou hodit ke stylu prostoru. Myslete na barvy, textilie či umělecká díla; tyto prvky dodají prostoru charakter a osobitost. Kdybyste se chtěli pustit do dekorování svého domova sami, doporučujeme vyzkoušet různé techniky malby s pomocí akrylových barev. Je to velmi snadné a účinné!