Výjimečný vícedílný obraz Styler Shabby – dokonalá dekorace pro vaši místnost

Oživte smutné stěny neobyčejnou dekorací ve formě zajímavého obrazu. Tento originálně pojatý kousek udělá vašemu interiéru radost (a vám také). Nechte se okouzlit jeho kvalitně natištěným motivem a bytelným rámem.

O značce:

Styler

je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách.

Rozměry jednotlivých částí:

Čtvercové obrazy

32 cm x 32 cm (2x)

Obdelníkové obrazy

32 cm x 42 cm (2x)

Obraz Styler Shabby je složen ze čtyř částí (dvou čtvercových a dvou obdelníkových). Tyto části jsou naprosto perfektně sladěné a lze je snadno umístit podle vlastních představ. Výsledkem bude dokonalá kompozice, která udělá vašemu interiéru ten správný ráz.

Tento obraz v sobě skrývá svůj vlastní příběh. Každá jeho část má svůj vlastní motiv, který se perfektně hodí do moderních i klasických interiérů.

Nejlepší kvalita pro vaše prostory
Kvalita obrazu Styler Shabby se nezapře. Použité materiály jsou velmi odolné a zaručují, že vám tento obraz bude dělat radost velmi dlouho. Rám je pevný a čvrstvý, což zaručuje bezpečnost vaší nové dekorace.

Na výrobu tohoto obrazu byly použity nejnovější tiskové technologie, aby se vám dostala ta nejlepší kvalita. Světle hnědý odstín rámu i motiv na obrazu zajišťují, že vaše místnost bude vypadat velmi elegantně a stylově. Tento obraz může být tím posledním, kouzelným dotykem, kterým dokončíte zařízení svého interiéru.

Zakoupit obraz Styler Shabby ve velikosti 67 x 74 cm můžete na https://www.brega.cz/produkt/vicedilny-obraz-styler-shabby-67-x-74-cm

Nyní máte možnost pořídit si tento výjimečný obraz, který vám jistě udělá radost s velmi výhodnou cenou. Stačí jen kliknout na odkaz a obraz Styler Shabby bude brzy u vás doma.

Obraz Styler Shabby - detail

Již brzy budete mít ve své místnosti skvělý kousek od značky Styler – obraz, který bude dokonalým doplňkem designu vašeho interiéru. Rozměry vícedílného obrazu jsou 67 x 74 cm, což z něj činí zajímavou alternativu k jednoduchým decentním závěsům.

Věříme, že obraz Styler Shabby vám udělá velkou radost a bude vám přinášet mnoho inspirace ve vašem interiéru.