Zdraví do sklenice: Jak si vybrat ten nejlepší odšťavňovač na ovoce

Odšťavňování ovoce a zeleniny se stalo velmi populárním způsobem, jak získat všechny důležité živiny a vitamíny, které potřebujeme pro zdravý život. Pokud chcete začít svůj den sklenicí čerstvého ovocného nebo zeleninového džusu, musíte si nejprve pořídit kvalitní odšťavňovač.

Jaký typ odšťavňovače si vybrat?

Existují dva základní typy odšťavňovačů: odšťavňovače s odšťavňovacím šroubem a odšťavňovače s odstředivým mechanismem. Odšťavňovače s odšťavňovacím šroubem jsou pomalejší, ale jsou vhodné pro tvrdší ovoce a zeleninu. Na druhé straně odšťavňovače s odstředivým mechanismem jsou rychlejší, ale jsou vhodné pouze pro měkčí ovoce a zeleninu.

Jaký výkon by měl mít odšťavňovač?

Výkon odšťavňovače je také důležitý faktor při výběru. Pokud chcete odšťavňovat tvrdší ovoce a zeleninu, měl by mít odšťavňovač výkon minimálně 800 W. Pro měkčí ovoce a zeleninu stačí výkon 400 W.

Jaký materiál by měl mít odšťavňovač?

Materiál odšťavňovače je také důležitý faktor. Odšťavňovače s odšťavňovacím šroubem jsou obvykle vyrobeny z nerezové oceli, zatímco odšťavňovače s odstředivým mechanismem jsou obvykle vyrobeny z plastu. Pokud chcete odšťavňovač, který bude trvanlivý a snadno se čistí, zvolte odšťavňovač vyrobený z nerezové oceli.

Eracafe.cz je skvělým místem, kde si můžete vybrat kvalitní odšťavňovač na ovoce a zeleninu. Nabízíme širokou škálu odšťavňovačů od nejlepších značek za velmi přijatelné ceny.

Jaké další funkce by měl mít odšťavňovač?

Další funkce, které by mohl mít odšťavňovač, jsou například funkce pro přípravu smoothie nebo sorbetů. Pokud chcete mít více funkcí v jednom zařízení, zvolte odšťavňovač s těmito funkcemi.

Jaký je rozpočet na odšťavňovač?

Rozpočet je také důležitý faktor při výběru odšťavňovače. Ceny odšťavňovačů se mohou lišit v závislosti na výkonu, značce a funkcích. Pokud chcete kvalitní odšťavňovač, ale nemáte na něj příliš velký rozpočet, zvolte odšťavňovač střední třídy.

Eracafe.cz nabízí odšťavňovače pro každý rozpočet. Naše ceny jsou velmi přijatelné a nabízíme také různé slevy a akce.

Závěr

Výběr kvalitního odšťavňovače na ovoce a zeleninu je důležitý pro zdravý životní styl. Při výběru odšťavňovače zvažte typ, výkon, materiál, funkce a rozpočet. Pokud hledáte kvalitní odšťavňovač, navštivte Eracafe.cz, kde najdete širokou škálu odšťavňovačů od nejlepších značek za velmi přijatelné ceny.